Blog

11 posty

Ruch jest ważny nie tylko podczas odchudzania

Nie namawiamy Cię wcale do ostrego trenowania podczas Twojej diety, ale pamiętaj, że leżenie na kanapie - jeśli chcesz schudnąć - to zły wybór.

Czytaj dalej…
Picie wody podczas odchudzania

Picie wody jest bardzo ważne, ponieważ nawadania, wypłukuje toksyny z organizmu i przeciwdziała zaparciom. No i co istotne, pomaga oduczyć się podjadania między posiłkami. Upewnij się zatem, że pijesz od 2 do 3 litrów wody dziennie.

Czytaj dalej…
Do czego potrzebny jest tłuszcz w diecie?

Możesz być zaskoczony, że twoje ciało podczas diety, potrzebuje pewnej dawki dobrego tłuszczu. Wiesz do czego? Na przykład do przyswojenia witamin A, D, E i K. Być może słyszałeś także o kwasach tłuszczowych Omega-3?

Czytaj dalej…
Dlaczego węglowodany są ważne w diecie?

Podczas diety potrzebujemy odpowiedniej ilości dobrych weglowodanów. Dlatego upewnij się, że jesz ich odpowiednią ilość. Jeśli zjesz ich za mało, poczujesz się głodny lub osłabiony, a twoje ciało będzie magazynowało tłuszcz.

Czytaj dalej…
Rola białka w diecie

Twoje mięśnie składają się głównie z białka. Aby utrzymać masę mięśniową, twoje ciało potrzebuje białka.Niektórzy ludzie jedzą dużo białka i za mało węglowodanów. Wtedy ciało zaczyna spalać białko, aby wytworzyć energię. 

Czytaj dalej…
Sałatka z dressingiem myLINE i małym deserem

Sałatka z dressingiem, pomidorami i bazylią, a do tego batonik waniliowo-migdałowy na deser

Czytaj dalej…

11 posty

x

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw swój numer, a my wkrótce do Ciebie oddzwonimy!

+48