Porady

8 posty

Jak zadbać o figurę i nie przytyć pracując z domu?

Coraz więcej osób przyzwyczaja się do pracy z domu i coraz więcej z nas w takim trybie prawdopodobnie będzie działać już częściej. Co zatem zrobić, aby zadbać o szczupłą sylwetkę i nie przytyć pracując z domu? A co zrobić jeśli już nam się zdarzyło zgromadzić kilka nadprogramowych kilogramów? Poznaj konkretne i sprawdzone sposoby, jak skutecznie zadbać o figurę i mieć do tego dobrą energię.

Czytaj dalej…
Jak często powinniśmy jeść aby schudnąć?

Zastanawaisz się jak często jeść aby schudnąć? a przy okazji zadbać o formę i dobrą energię. Dowiedz się co obecnie zalecają dietetycy i co się sprawdza w walce o dobrą figurę.

Czytaj dalej…
Ruch jest ważny nie tylko podczas odchudzania

Nie namawiamy Cię wcale do ostrego trenowania podczas Twojej diety, ale pamiętaj, że leżenie na kanapie - jeśli chcesz schudnąć - to zły wybór.

Czytaj dalej…
Picie wody podczas odchudzania

Picie wody jest bardzo ważne, ponieważ nawadania, wypłukuje toksyny z organizmu i przeciwdziała zaparciom. No i co istotne, pomaga oduczyć się podjadania między posiłkami. Upewnij się zatem, że pijesz od 2 do 3 litrów wody dziennie.

Czytaj dalej…
Do czego potrzebny jest tłuszcz w diecie?

Możesz być zaskoczony, że twoje ciało podczas diety, potrzebuje pewnej dawki dobrego tłuszczu. Wiesz do czego? Na przykład do przyswojenia witamin A, D, E i K. Być może słyszałeś także o kwasach tłuszczowych Omega-3?

Czytaj dalej…
Dlaczego węglowodany są ważne w diecie?

Podczas diety potrzebujemy odpowiedniej ilości dobrych weglowodanów. Dlatego upewnij się, że jesz ich odpowiednią ilość. Jeśli zjesz ich za mało, poczujesz się głodny lub osłabiony, a twoje ciało będzie magazynowało tłuszcz.

Czytaj dalej…
Rola białka w diecie

Twoje mięśnie składają się głównie z białka. Aby utrzymać masę mięśniową, twoje ciało potrzebuje białka.Niektórzy ludzie jedzą dużo białka i za mało węglowodanów. Wtedy ciało zaczyna spalać białko, aby wytworzyć energię. 

Czytaj dalej…
Jak przygotować trzeci posiłek podczas diety myLINE Losing
Jak komponować trzeci posiłek podczas diety myLINE?
To bardzo proste. Trzeba pamiętać o odpowiednich proporcjach białka, dobrych węglowodanów oraz tłuszczu. Dajemy ci proste to zapamiętania zasady.
Czytaj dalej…

8 posty

x

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw swój numer, a my wkrótce do Ciebie oddzwonimy!

+48