Picie wody jest bardzo ważne, ponieważ nawadania, wypłukuje toksyny z organizmu i przeciwdziała zaparciom. No i co istotne, pomaga oduczyć się podjadania między posiłkami.

Pilnuj zatem, aby pić od 2 do 3 litrów wody dziennie. Stale i małymi łyczkami. Woda mineralna zawsze będzie najlepszym wyborem. Możesz też pić różne rodzaje herbat, zwłaszcza te zielone, czerwone, białe i ziołowe będą dla ciebie dobre. Ponadto, podczas diety myLINE możesz wypić nawet do 4 filiżanek kawy - idealnie czarnej, ewentualnie z kilkoma kroplami mleka, ale koniecznie bez cukru.

Upewnij się, że twoje wszystkie napoje są bez cukru. Zrezygnuj także z napojów gotowych takich jak lemoniada, mrożona herbata lub soki owocowe (pełnych chemii i słodzików). Jeśli jeszcze nie masz nawyku wypijania wystarczającej ilości wody dziennie, miej najlepiej butelkę wody (z plastrami cytryny czy ziół do smaku) zawsze przy sobie i sięgaj po nią regularnie pijąc małymi łyczkami. To pomoże ci wyrobić nawyk picia wody a do tego oduczy podjadania, które w naszej diecie nie jest dozwolone.