Darmowa dostawa już od 399 zł!
Bezpieczne płatności online

DuoBiota

DuoBiota
Duobiota to niezastąpione źródło błonnika. Jest szczególnie zalecana przy zmianie diety lub przy diecie ubogiej w błonnik. Doskonale zadba o Twoją florę bakteryjną jelit na codzień.
119,00 zł
+
LUB
Pobierz Katalog myLINE i poznaj całą gamę naszych produktów!
Czas dostawy: od 3 do 5 dni roboczych
Płatność obsługuje:
Przelewy 24
Opis

Szczegóły

Duobiota to niezastąpione źródło błonnika, zalecane na codzień przy zmianie diety lub diecie ubogiej w błonnik. Sprawdza się też świetnie podczas podróży. Pamiętaj o regularnym stosowaniu tego produktu po to, aby wspierać pracę Twoich jelit i zadbać o zdrową florę bakteryjną. Duobiota to rozpuszczalny błonnik, który można mieszać z zimnymi i ciepłymi napojami, a także kremowymi potrawami (np. jogurtem czy koktajlem myLINE). Nie stosować w napojach gazowanych. Duobiota ma smak neutralny. Wymieszaj jedną miarkę (5 g duobiota ® = 4 g rozpuszczalnego błonnika) w 200 ml płynu lub 150 g jogurtu, aż Duobiota całkowicie się rozpuści. Możesz tez dodawać ten produkt do koktajlu myLINE Basis lub Starter. Dawkowanie: rozpocznij od 1 płaskiej miarki dziennie. Użycie Duobiota może być stopniowo i indywidualnie zwiększane. Nie przekraczaj zalecanej maksymalnej dawki 5 miarek/dziennie. Dla dzieci powyżej 3 roku życia zalecana jest maksymalna dzienna dawka: 3 miarek.
Składniki
w porcji** w 100 g
Energia 44 KJ 887 KJ
11 kcal 218 kcal
Tłuszcze 0 g 0 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0 g 0 g
Kwasy tłuszczowe nienasycone 0 g 0 g
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe 0 g 0 g
Weglowodany 0.7 g 13 g
w tym cukry 0 g 0 g
Błonnik 4 g 82 g
Białko 0 g 0 g
Sól 0 g 0 g

** Wielkość porcji: 5g

Skład
Dekstryna kukurydziana, częściowo zhydrolizowana guma guar.
"Gdy patrzę na swoje zdjęcia jeszcze sprzed roku nie mogę uwierzyć, że tak wyglądałam. Próbowałam różnych metod ale po chwili wracałam do punktu wyjścia. Kiedy usłyszałam o myLINE byłam sceptyczna, ale jak po pierwszych tygodniach zobaczyłam efekt, który utrzymuje się do dziś, mogę polecić te programy i produkty każdemu kto chce pozbyć się nadwagi."
Anna, 32 lata
"Dzięki programowi myLINE udało mi się wreszcie dojść do upragnionej wagi – po 4 m-cach wróciłam do swojego rozmiaru sprzed bardzo wielu lat! Bez efektu jojo! do tego myLINE zmienił moje myślenie o jedzeniu i pozwolił mi wypracować nowe zdrowe nawyki. Poza tym te produkty są pyszne - do dziś ich używam w pracy gdy nie mam czasu na śniadanie lub lunch."
Marta, 39 lat
Londyn
"Próbowałam już bardzo wielu diet i zwykle bez efektu. MyLINE pozwoliło mi na poprawę sylwetki bez wielkich wyrzeczeń, wysiłku, głodu i utraty energii. Do tego poprawiła mi się cera i paznokcie bo produkty mają pełen zestaw niezbędnych dla organizmu składników! Czuję się dużo lepiej."
Maria, 34 lata
Warszawa
"Zrzucenie wagi grubo po 50-tce to wyzwanie dla wielu kobiet. Ale ja postanowiłam się nie poddać. Przede wszystkim dzięki programowi udało mi się zmienić nawyki żywieniowe i przestać się objadać. Produkty myLINE bardzo mi smakują i są szybkie do przygotowania, więc nie mam już wymówek. Czuję się lżejsza i przez to młodsza"
Monika, 57 lat
Graz
x

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw swój numer, a my wkrótce do Ciebie oddzwonimy!

+48