Najczęściej zadawane pytania

Co zrobić, jeśli czuję głód między posiłkami w trakcie trwania diety myLINE?

Programy i produkty myLINE są tak skomponowane abyś otrzmywał wszystkie składniki odżywcze podczas posiłków, więc nie powinieneś czuć się głodny. Jeśli czujesz się głodny, upewnij się, że zjadłeś odpowiednią ilość posiłków myLINE i wystarczającą ilość białka i węglowodanów przy normalnym posiłku. Nie zapomnij dodać warzyw i / lub sałatki do normalnego posiłku. Pamiętaj, zwykle to Twój mózg, przyzwyczajony do podjadania, będzie Cię sabotował i wysyłał sygnały, żeby sięgnąć po cos dodatkowego. Natomiast nie jest to potrzebne i co więcej zaburzy proces spalania, więc staraj się to opanować. Po kilku dniach Twój organizm przyzwyczai się do nowego rytmu. Pamiętaj, aby pić między posiłkami dużo wody. Kawa z odrobina mleka też może być. W wyjątkowych sytuacjach można sięgnąć po surowe warzywa można zjeść jako przekąskę.

Co zrobić, jeśli zdarzy mi się tzw. ‘cheating day' czyli dzień odstępstwa od zasad i diety myLINE? Co zrobić, aby nie utracić efektu?

Jeśli zdarzy Ci się taki moment słabości, najlepiej przeprowadzić od 1 do 2 dni tzw. Starter Days i wrócić do początku programu. Staraj się jednak unikać takich sytuacji.

Czy aby zachować skuteczność działania produktów myLINE należy uprawiać sport lub rozpocząć regularne ćwiczenia?

Zalecamy co najmniej 3 godziny ćwiczeń - łacznej aktywności fizycznej tygodniowo, aby zredukować lub utrzymać wagę. Moga to być szybsze spacery lub gimnastyka w domu. Po prostu ruszaj się.

Czy i co jeść po godzinie 18?

Nie ma znaczenia, czy ostatni posiłek w trakcie programu przypada po 18:00. Regularne godziny posiłków dostosuj do swojego rytmu dnia. Ważne jednak aby się trzymać zasad myLINE i zalecanych przerw między nimi. Pilnuj też, aby przerwa między kolacją a śniadaniem następnego dnia wynosiła nie mniej niż 10-12 godzin.

Czy jak trenuję mogę dodać dodatkowe białko do moich koktajli?

Jeśli trenujesz regularnie, dodawaj w dni treningowe dodatkowe ½ porcji myLINE Basis do sowjego koktajlu lub zjedz dodatkowy baton (1 szt.) myLINE, aby dostarczyć wystarczającą ilość białka.

Czy mogę dodać trochę owoców do mojego koktajlu myLINE?

Nie dodawaj niczego innego do posiłków myLINE niż smaki myLINE lub warzywa. Owoce to dodatkowa porcja węglowodanów, która zachwieje cały proces utrzymania poziomu insuliny i spalania tłuszczów.

Czy mogę jeść przekąski między posiłkami w trakcie trwania diety myLINE?

Dieta i produkty myLINE są tak skomponowane, abyś otrzymywał wszystkie potrzebne organizmowi składniki odżywcze podczas 3 posiłków dziennie. Zatem nie powinieneś czuć się głodny. Jeśli jesteś głodny, upewnij się, że zjadłeś odpowiednią zalecaną porcję posiłków myLINE w ciągu dnia i wystarczającą ilość białka oraz węglowodanów przy normalnym posiłku (który komponujesz wg naszych zleceń). Zwykle to Twój mózg, przyzwyczajony do podjadania, będzie Cię sabotował i wysyłał sygnały, żeby sięgnąć po przekąskę. Natomiast nie jest to potrzebne i co więcej zaburzy proces spalania, więc staraj się to opanować. Po kilku dniach Twój organizm przyzwyczai się do nowego rytmu. Pamiętaj, aby pić między posiłkami dużo wody. Kawa z odrobina mleka też może być. W wyjątkowych sytuacjach można sięgnąć po surowe warzywa można zjeść jako przekąskę.

Czy mogę korzystać z myLINE, kiedy jestem: diabetykiem, kobietą w ciąży, matką karmiącą, mam poniżej 18 lat, mam Hashiomoto?

We wszystkich tych przypadkach radzimy wstrzymać się ze stosowaniem programu myLINE (ewentualnie skonsultować to ze swoim lekarzem).

Czy mogę pić alkohol podczas diety myLINE?

W fazie diety myLINE i procesu utraty wagi należy unikać picia alkoholu. To dodatkowe puste kalorie. Pamiętaj, że alkohol jest odpowiedzialny za zatrzymanie procesu spalania tłuszczu oraz zatrzymanie wody w organizmie. Dodatkowo powoduje zwiększenie apetytu.

Czy mogę pić między posiłkami i co?

Pamiętaj, aby między posiłkami pić przez cały dzień dużo płynów - co najmniej 2 litry wody lub niesłodzonych napojów (herbat, herbat ziołowych ect). Kawa z odrobiną mleka, ale oczywiście bez cukru jest również dozwolona.

Czy mogę używać czegoś innego niż mleko do myLINE Basis?

Jeśli nie używać zwykłego mleka, do myLINE-Basis, możesz użyć jogurtu, maślanki lub mleka roślinnego (bez cukru). Jeśli używasz mleka roślinnego, takiego jak mleko owsiane, ryżowe, kokosowe lub migdałowe, pamiętaj aby uzupełniać ilość białka w posiłku – idealnie dodając nasz produkt Recombene lub inne białko o wysokiej jakości (ok 1,5 miarki).

Czy mogę zjeść jabłko, wypić sok lub zrobić sobie przekąskę między posiłkami?

Należy unikać spożywania owoców, przekąsek lub picia soków między posiłkami. To dodatkowe cukry, które zaburzą proces i powstrzymają organizm przed spalaniem tłuszczu i utratą wagi. Pij dużo wody lub lekkich herbat. W razie kryzysu kawa z dorobina mleka (bez cukru) powinna powstrzymać ochotę na podjadanie.

Czy mogę łączyć produkty myLINE?

Tak, możesz łączyć produkty myLINE. Na przykład: możesz wypić ½ porcji myLINE Basis i zjeść 1 baton (1 sztukę z opakowania) myLINE. Możesz też stworzyć z tych 2 produktów myLINE-muesli. Sprawdź nasze przepisy na blogu albo wymyslaj kombinacje samodzielnie, pamietaj jednak aby pilnować wielkości zalecanych porcji.

Czym jest myLINE?

myLINE to znana austriacka marka, które powstała 15 lat temu we współpracy z lekarzami i dietetykami i odniosła ogromny sukces na zachodnim rynku. To nie są tylko same produkty – ale całe programy i zalecenia, których stosowanie, wraz z naszymi produktami, gwarantują bezpieczne i zdrowe pozbycie się zbędnych kilogramów

Czym są posiłki myLINE?

Produkty myLINE to pełnowartościowe zamienniki posiłków. Mamy szeroki wybór produktów i smaków: podstawowe produkty to koktajle, batony i zupy. Pyszne, zdrowe i wspierające spalanie tkanki tłuszczowej. Ważne aby używać ich zgodnie z zaleceniami (indywidualnie dobranym programem) - dobierz go wypełniając krótki formularz na stronie.

Dlaczego potrzebuję 4-6 godzin przerwy między posiłkami?

Twoje ciało potrzebuje czasu na trawienie pokarmu, a twój metabolizm potrzebuje czasu na spalenie tłuszczu. Dlatego należy zrobić przerwę od 4 do 6 godzin między posiłkami. My zdecydowanie odradzamy podjadanie lub stosowanie przekąsek między posiłkami. Skład naszych produktów jest tak dobrany aby w czasie przerwy uruchomić proces spalania.

Ile kg tłuszczu mogę spalić dzięki diecie i produktom myLINE?

Badania wskazują, że nas klienci spalają średnio od 0,5 do 1 kg tłuszczu tygodniowo, przy zachowaniu cennej masy mięśniowej oraz dostarczeniu organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych. Ważne jest przestrzeganie zasad programu myLINE.

Ile posiłków powinienem jeść dziennie stosując dietę myLINE?

Powinieneś jeść trzy posiłki dziennie, aby zapewnić organizmowi wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Jeśli jesz mniej, będziesz miał niedobór, a twoje ciało będzie gromadziło tłuszcz, aby zmagazynować energię. Jeśli dasz swojemu ciału wszystko, czego potrzebuje w postaci posiłków i programu myLINE, zacznie ono spalać tłuszcz

Ile płynów powinienem pić dziennie w trakcie trwania diety?

Powinieneś pić co najmniej 2 litry wody. Dodatkowo dozwolone są lekkie herbaty, herbaty ziołowe lub czarna kawa. Oczywiście wszystko bez cukru.

Jak często powinienem jeść posiłki myLINE?

Jeśli chcesz schudnąć, powinieneś jeść dwa (spośród trzech) posiłki myLINE dziennie, w ilościach dobranych dla Ciebie (wypełnij formularz na stronie i dobierz swój program). Jeśli chcesz utrzymać wagę, powinieneś zastąpić jeden posiłek dziennie, posiłkiem myLINE, co najmniej 5 razy w tygodniu

Jak działają posiłki myLINE?

Posiłki myLINE przygotowujemy i spożywamy wg indywidulanych zaleceń. W tym celu wypelnij formularz na naszej stronie. Skład posiłków jest tak dobrany, aby zwiększyć metabolizm oraz utrzymać proces spalania tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym zachowaniu cennej masy mięśniowej. Dostajesz wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje twoje ciało, ale przy odpowiednio niskim poziomie kalorii. Dlatego nasze posiłki oprócz wszystkich niezbędnych składników odżywczych, potrzebnych organizmowi każdego dnia, zawierają wysokie ilości białka.

Jak długo powinienem stosować program myLINE, aby uzyskać efekt utraty wagi?

W zależności od tego jak wiele kilogramów chcesz zrzucić - zostanie dopasowany do Ciebie program. W tym celu wypełnij krótki formularz. Program Shaping to minimum 8 tygodni, programy Losing to min 12 tygodni. Dla osób z większą nadwagą ten okres może trwać nawet do 6-8 m-cy.

Jaką ilość oraz rodzaj białka powinienem jeść podczas trzeciego, samodzielnie przygotowanego posiłku?

Ilość białka zależy od masy ciała i jest podawana w osobistym planie myLINE. Pamiętaj, że każdy program ma inna zalecaną ilość białka. Jego ilość zależy też od Twojej masy i aktywności. Wypełnij formularz na stronie i pobierz plan dla Ciebie.

Jaką ilość oraz rodzaj tłuszczu powinienem jeść podczas trzeciego, samodzielnie komponowanego posiłku?

Ilość tłuszczu zależy od masy ciała i jest podawana w osobistym planie myLINE. Pamiętaj, że każdy program ma inna zalecaną ilość dobrego tłuszczu. Jego ilość zależy tez od Twojej masy i aktywności. Wypełnij formularz na stronie aby otrzymać szczegółowe informacje ile i jakie węglowodany powinieneś jeść.

Jaką ilość oraz rodzaj węglowodanów powinienem jeść podczas trzeciego, samodzielnie komponowanego posiłku?

Ilość węglowodanów zależy od masy ciała i jest podawana w indywidualnym planie myLINE. Pamiętaj, że każdy program ma inna zalecaną ilość dobrych węglowodanów. Ich ilość zależy także też od Twojej masy i aktywności. Wypełnij formularz na stronie aby otrzymać szczegółowe informacje ile i jakie węglowodany powinieneś jeść.

Który z produktów jest najlepszy na śniadanie lub na kolację?

MyLINE Basis to to zdecydowanie najlepszy i najchętniej używany produkt myLINE na śniadanie ale także świetnie sprawdza sie jako lekka kolacja. Z myLINE Basis masz wiele możliwości – możesz pić koktajle o różnych smakach. Możesz także miksować produkty: np. przygotować pół porcji myLINE Basis (z jogurtem) i połączyć go z batonem myLINE tworząc rodzaj muesli. Albo zrobić wytrawny dip (na jogurcie), dodać ziół i zjeść go z warzywami.

W jaki sposób posiłki myLINE pomagają spalić tłuszcz i schudnąć?

Jeśli nie dostarczasz organizmowi wszystkich składników odżywczych w ilościach i proporcjach, których potrzebuje Twój organizm, nie jesteś w stanie spalić tłuszczu. Dlatego posiłki myLINE zawierają wszystkie składniki odżywcze w odpowiedniej ilości, dzięki czemu organizm może zwiększyć metabolizm i zacząć spalać tłuszcz. Z posiłkami myLINE możesz spalić od 0,5 nawet do 1 kg tłuszczu tygodniowo, jeśli postępujesz wg zasad. Jeśli osiągnąłeś swój cel, posiłki myLINE pomagają także utrzymać wagę, ponieważ dostarczasz wszystkie składniki odżywcze, ale przy zachowaniu obniżonej kaloryczności.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Skontaktuj się z nami!

x

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw swój numer, a my wkrótce do Ciebie oddzwonimy!

+48