Ekspert w dziedzinie redukcji wagi

Kim jesteśmy?

myLINE jest marką, której celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i planów dietetycznych, mających na celu skuteczną i zdrową redukcję nadmiernych kilogramów. Nasze produkty, będące pełnowartościowymi zamienniami posiłków, skutecznie pomagają pozbywać się zbędnej tkanki tłuszczowej, przy zachowaniu masy mięśniowej, zdrowia, energii oraz urody! Nasze produkty produkowane są na terenie Niemiec oraz Austrii, z najwyższej jakości składników, dzięki czemu gwarantują dostarczenie organizmowi wyjątkowej, potrzebnej każdego dnia dawki mikro oraz makroskładników.

Myline w liczbach
18 lat
na rynku

doświadczenie, zdrowe i sprawdzone receptury to gwarancja sukcesu w odchudzaniu

Wiedza
300 ekspertów

ponad 300 ekspertów ds. żywienia: lekarzy i dietetyków współpracujących z myLINE

Ponad 100 000
szczuplejszych klientów

ponad 100 000 szczuplejszych uczestników programu myLINE w Europie od 2001 roku

 
Badania potwierdzające skuteczność
naszych programów i produktów

Nasze produkty i programy są tak przygotowane, aby maksymalnie wspierać proces zdrowego, ale i skutecznego odchudzania. Nasze produkty przyjmowane wg zaleceń wspierają metabolizm oraz proces spalania tłuszczu. A wysoka zawartość białka pozwala na zachowanie masy mięśniowej, zdrowia, energii i urody!

Nasza Misja

„Naszą misją jest pomóc osiągnąć osobom z nadwagą wymarzoną sylwetkę, przy zachowaniu zdrowia, witalności oraz urody. Chcemy pomagać osobom niezadowolonym ze swojego wyglądu w odzyskaniu pewności siebie i pełnej radości życia! Zależy nam też, aby dzięki myLINE, nasi klienci trwale zmienili swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze i cieszyli się szczuplejszą sylwetką bez efektu jo-jo.”

myLINE Austria
Na czym nam zależy?
Najwyższa jakość
produktów

Starannie dobrane mikro i makroskładniki zapewniające utratę tkanki tłuszczowej podczas programów redukcji wagi

Ciągłe
udoskonalenia produktów

Na podstawie badań oraz sugestii naszych lekarzy i klientów stale udoskonalamy nasze receptury

Innowacyjne
produkty

Poszukujemy ciągle nowych rozwiązań zgodnych z trendami w dietetyce i urodzie, aby wprowadzać je do naszych programów

Działanie
i efekt myLINE

Potwierdzone badaniami oraz sukcesami naszych klientów wyniki: redukcja tkanki tłuszczowej przy zachowaniu zdrowia i masy mięśniowej

Rozsądne
ceny

Posiłki w naszych programach kosztują zaledwie ok. 10 zł za posiłek, więc są dużo tańsze niż diety pudełkowe i inne zamienniki posiłków na rynku

Skuteczność
redukcji wagi potwierdzona badaniami

Posiadamy niezależne opinie uniwersytetów, ośrodków badawczych oraz lekarzy i dietetyków

Skuteczność potwierdzona przez naukowców

Melanie Preinsberger, Dietetyk

"Polecam moim klientom produkty myLINE od ponad 18 lat, bo wiem, że są one skuteczne i jednocześnie zdrowe. Wyjątkowy skład produktów oraz zasady ich stosowania pozwalają na odżywienie organizmu oraz uruchomienie skutecznego i bezpiecznego dla zdrowia procesu spalania zbędnej tkanki tłuszczowej. Produkty myLINE są tak zbilansowane, że codziennie dostarczają organizmowi niezbędną dawkę wszelkich potrzebnych mikro i makro składników.  Dzięki temu można ich używac na codzień przez długi okres czasu. To jedyne tak skuteczne i zdrowe produkty w Europie!"

 
Informacje dla kupujących

W trosce o zachowanie najwyższej jakości, nasze produkty pakowane są i przesyłane bezpośrednio z Austrii. Dlatego czas przesyłki do Polski wynosi do 5 dni roboczych.

Bezpieczne transkacje online obsługuje serwis Przelewy24

Nasze Dane
AM WELLNES SP. Z O.O.
ul. Karolkowa 28a/48
01-207 Warszawa
KRS: 0000796498
NIP: 5272901317
Regon: 38397682700000
x

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw swój numer, a my wkrótce do Ciebie oddzwonimy!

+48