Darmowa dostawa już od 399 zł!
Bezpieczne płatności online

Pakiet 14 dni na start

Oto zestaw wszystkich potrzebnych produktów do przeprowadzenia 2 pierwszych tygodni diety myLINE.


Wejdź w rytm i zobacz pierwsze efekty już po 2 dniach: oczyszczenie organizmu, lepszy metabolizm, spadek wagi oraz mniej centymetrów w obwodach ciała!


W pakiecie znajdziesz nasze bestsellery: Starter, Basis, najlepsze smaki i batony. Sprawdź jak pyszne, sycące i szybkie w przygotowaniu są wszystkie produkty.


Pamiętaj, że dla zamierzonego efektu warto przeprowadzić minimum 8 tygodni diety, używając posiłków myLINE 2 razy dziennie.

Pakiet zawiera:

1x
1x
4x
1x
1 posiłek / 11,74 zł
1 posiłek / 10,56 zł

399,00 zł

1 posiłek / 11,74 zł

Cena z konfiguracji: 399,00 zł

Pobierz Katalog myLINE i poznaj całą gamę naszych produktów!
Czas dostawy: od 3 do 5 dni roboczych
Płatność obsługuje:
Przelewy 24
"Gdy patrzę na swoje zdjęcia jeszcze sprzed roku nie mogę uwierzyć, że tak wyglądałam. Próbowałam różnych metod ale po chwili wracałam do punktu wyjścia. Kiedy usłyszałam o myLINE byłam sceptyczna, ale jak po pierwszych tygodniach zobaczyłam efekt, który utrzymuje się do dziś, mogę polecić te programy i produkty każdemu kto chce pozbyć się nadwagi."
Anna, 32 lata
"Dzięki programowi myLINE udało mi się wreszcie dojść do upragnionej wagi – po 4 m-cach wróciłam do swojego rozmiaru sprzed bardzo wielu lat! Bez efektu jojo! do tego myLINE zmienił moje myślenie o jedzeniu i pozwolił mi wypracować nowe zdrowe nawyki. Poza tym te produkty są pyszne - do dziś ich używam w pracy gdy nie mam czasu na śniadanie lub lunch."
Marta, 39 lat
Londyn
"Próbowałam już bardzo wielu diet i zwykle bez efektu. MyLINE pozwoliło mi na poprawę sylwetki bez wielkich wyrzeczeń, wysiłku, głodu i utraty energii. Do tego poprawiła mi się cera i paznokcie bo produkty mają pełen zestaw niezbędnych dla organizmu składników! Czuję się dużo lepiej."
Maria, 34 lata
Warszawa
"Zrzucenie wagi grubo po 50-tce to wyzwanie dla wielu kobiet. Ale ja postanowiłam się nie poddać. Przede wszystkim dzięki programowi udało mi się zmienić nawyki żywieniowe i przestać się objadać. Produkty myLINE bardzo mi smakują i są szybkie do przygotowania, więc nie mam już wymówek. Czuję się lżejsza i przez to młodsza"
Monika, 57 lat
Graz