Darmowa dostawa już od 399 zł!
Bezpieczne płatności online

Pakiet myLINE Losing Light

W pakiecie otrzymujesz zestaw produktów dla skutecznego przeprowadzenia 4 tygodni (spośród 12) Twojej diety Losing. Znajdziesz w nim wszystkie najchętniej wybierane produkty myLINE: 1 opakowanie Starter'a, 2 opakowania Basis'a, 2 opakowania smaków do koktajli, opakowanie zupy oraz 4 batony. Do tego shaker gratis! W pakiecie oszczędzasz aż 10% i dostajesz 60 posiłków na 4 tygodnie diety Losing!
Pamiętaj, dla uzyskania pełnego efektu aby zapewnić sobie produkty myLINE na czas trwania całej diety czyli na minimum 12 tygodni.Pakiet zawiera:

1x
2x
2x
6x
1x
1x
1 posiłek / 10,56 zł
1 posiłek / 9,50 zł

739,00 zł

1 posiłek / 10,56 zł

Cena z konfiguracji: 739,00 zł

+

Shaping czy Losing? 
dobierz program
 i schudnij z myLINE!

"Gdy patrzę na swoje zdjęcia jeszcze sprzed roku nie mogę uwierzyć, że tak wyglądałam. Próbowałam różnych metod ale po chwili wracałam do punktu wyjścia. Kiedy usłyszałam o myLINE byłam sceptyczna, ale jak po pierwszych tygodniach zobaczyłam efekt, który utrzymuje się do dziś, mogę polecić te programy i produkty każdemu kto chce pozbyć się nadwagi."
Anna, 32 lata
"Dzięki programowi myLINE udało mi się wreszcie dojść do upragnionej wagi – po 4 m-cach wróciłam do swojego rozmiaru sprzed bardzo wielu lat! Bez efektu jojo! do tego myLINE zmienił moje myślenie o jedzeniu i pozwolił mi wypracować nowe zdrowe nawyki. Poza tym te produkty są pyszne - do dziś ich używam w pracy gdy nie mam czasu na śniadanie lub lunch."
Marta, 39 lat
Londyn
"Próbowałam już bardzo wielu diet i zwykle bez efektu. MyLINE pozwoliło mi na poprawę sylwetki bez wielkich wyrzeczeń, wysiłku, głodu i utraty energii. Do tego poprawiła mi się cera i paznokcie bo produkty mają pełen zestaw niezbędnych dla organizmu składników! Czuję się dużo lepiej."
Maria, 34 lata
Warszawa
"Zrzucenie wagi grubo po 50-tce to wyzwanie dla wielu kobiet. Ale ja postanowiłam się nie poddać. Przede wszystkim dzięki programowi udało mi się zmienić nawyki żywieniowe i przestać się objadać. Produkty myLINE bardzo mi smakują i są szybkie do przygotowania, więc nie mam już wymówek. Czuję się lżejsza i przez to młodsza"
Monika, 57 lat
Graz