Dieta Losing

Jak wygląda nasza dieta Losing
do redukcji znacznej nadwagi?

myLINE Losing to potwierdzona badaniami, skuteczna i zdrowa dieta redukcji wagi dla osób, które potrzebują zrzucić od 8 do nawet 30 kg. Stosowanie naszych produktów wg poniższych prostych zasad pomoże Ci osiągnąć cel.

Program myLINE Losing
2 pierwsze intensywne dni na start diety

Pierwsze 2 dni diety to tzw. STARTER DAYS - będą one intensywne - ale już po nich powinna być widoczna różnica w obwodach. Przez te 2 pierwsze dni pijesz tylko koktajle na bazie naszego specjalnego produktu: myLINE Starter oraz dużo wody. Kawa, herbata - oczywiscie bez cukru - są również dozwolone.

3h przerwy 3h przerwy 3h przerwy 3h przerwy
StarterShake StarterShake StarterShake StarterShake StarterShake

Dzięki temu rusza Twój metabolizm, oczyszczasz organizm i przygotowujesz go do dalszej fazy spalania tkanki tłuszczowej.

potem codziennie przez min. 12 tygodni programu

Przez kolejne dni jesz regularnie tylko 3 posiłki dziennie. Z czego aż 2 z nich zastępujesz posiłkami myLINE (koktajle, batony, zupy). Natomiast trzeci posiłek - idealnie lunch - komponujesz wg prostych zaleceń (ważna jest proporcja białka i dobrych węglowodanów jak na obrazku poniżej). Pilnujesz też przerw między posiłkami - min. 4 godziny. To właśnie wtedy, dzięki dobranym składom naszych produktów, zachodzi proces spalania tkanki tłuszczowej. Do tego pijesz dużo wody. Nie podjadasz między posiłkami! Zamów pakiet Losing i przekonaj się jak skutecznie działają nasze produkty. Do tego są pyszne i zdrowe dzięki bogactwu witamin, minerałów i wysokiej zawartości białka!

4-6h przerwy 4-6h przerwy
Posiłek Myline
węglowodany
białko
warzywa
Posiłek Myline
i tak do końca progarmu
przez minimum 12 tygodni
Zamów pakiet już dziś i zacznij swoją dietę! Upewnij się, że zamawiasz wystarczającą ilość produktów na cały okres trwania diety

pakiet na 4 tygodnie
70 posiłków

To pakiet produktów myLINE Losing Light na pełne 4 tygodnie Twojego programu. Odpowiednia ilość produktów na 2 dni Starter Days oraz po 2 posiłki myLINE wg porcji wyliczonych dla Ciebie na pozostałe dni pierwszych 4 tyg. Twojego programu.

Zamów teraz
MyLine Certificate

pakiet na 12 tygodni
210 posiłków

To pakiet produktów myLINE Losing Light na pełne 4 tygodnie Twojego programu. Odpowiednia ilość produktów na 2 dni Starter Days oraz po 2 posiłki myLINE wg porcji wyliczonych dla Ciebie na pozostałe dni pierwszych 4 tyg. Twojego programu.

Zamów teraz

Shaping czy Losing? 
wybierz dietę
 i schudnij z myLINE!

Kontynuacja dla utrzymania efektów po osiągnięciu redukcji wagi

Jeśli udało Ci się zrzucić zbędne kilogramy i polubiłeś nasze produkty lub nie masz czasu na zdrowe posiłki - zastępuj jeden posiłek, 5 razy w tygodniu, ulubionym posiłkiem myLINE

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
Śniadanie Myline Myline Posiłek Myline Posiłek Posiłek Posiłek
Lunch Posiłek Posiłek Myline Posiłek Posiłek Posiłek Posiłek
Kolacja Posiłek Posiłek Posiłek Posiłek Myline Posiłek Posiłek
Posiłek Myline
Zbilansowany posiłek

Wracaj też do STARTER DAY np. po weekendzie obżarstwa albo po wakacjach, gdzie pozwoliłeś sobie na odstępstwa od zdrowego jedzenia.

x

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw swój numer, a my wkrótce do Ciebie oddzwonimy!

+48