Dieta Shaping

Jak wygląda nasza 8 tygodniowa
odżywcza i wyszczuplająca Dieta Shaping?

myLINE Shaping to świetny wybór dla osób, które chcą zadbać o odżywienie organizmu oraz poprawić sylwetkę, czyli zrzucić maksymalnie do 6-8 zbędnych kilogramów. Zasady są proste i warto ich przetrzegać przez kolejne 8 tygodni aby osiągnąć swój cel!

Program myLINE Shaping
1 dzień tygodnia

Każdy tydzień zaczynasz jednym intensywnym dniem oczyszczania organizmu - to tak zwany STARTER DAY.  Tego dnia pijesz tylko koktajle na bazie naszego specjalnego produktu: myLINE Starter oraz dużo wody. Kawa i herbata - oczywiście bez cukru - są również dozwolone.

3h przerwy 3h przerwy 3h przerwy 3h przerwy
StarterShake StarterShake StarterShake StarterShake StarterShake

Dzięki temu wspomagasz metabolizm, oczyszczasz organizm i przestawiasz organizm na fazę spalania tkanki tłuszczowej.

od 2 do 7 dnia każdego tygodnia

Przez kolejne dni tygodnia jesz regularnie tylko 3 posiłki dziennie. Z czego 2 z nich zastępujesz posiłkami myLINE (koktajle, batony, zupy). Natomiast trzeci posiłek - idealnie lunch - komponujesz wg prostych zaleceń (proporcji białka i dobrych węglowodanów jak na obrazku poniżej). Pilnujesz przerw między posiłkami - min. 4 godziny! To wtedy, dzięki specjalnym składom naszych produktów, zachodzi proces spalania tkanki tłuszczowej. Do tego pijesz dużo wody. Zamów pakiet Shaping i przekonaj się jak skutecznie działają nasze produkty. Do tego są pyszne i zdrowe dzięki bogactwu witamin, minerałów i wysokiej zawartości białka!

4-6h przerwy 4-6h przerwy
Posiłek Myline
warzywa
węglowodany
białko
Posiłek Myline
powtarzaj ten cykl
przez 8 tygodni
Zamów pakiet już dziś i zacznij swoją dietę Shaping! Upewnij się, że zamawiasz wystarczającą ilość produktów na cały okres trwania diety.

pakiet na 4 tygodnie
80 posiłków

To pakiet produktów myLINE Shaping Light na pełne 4 tygodnie Twojego programu. Odpowiednia ilość produktów na 4x Starter Day po 2 posiłki myLINE wg porcji wyliczonych dla Ciebie na pozostałe dni tych 4 tygodni.

Zamów teraz
MyLine Certificate

pakiet na 8 tygodni
160 posiłków

To pakiet produktów myLINE Shaping Light na pełne 4 tygodnie Twojego programu. Odpowiednia ilość produktów na 4x Starter Day po 2 posiłki myLINE wg porcji wyliczonych dla Ciebie na pozostałe dni tych 4 tygodni.

Zamów teraz

Shaping czy Losing? 
wybierz dietę
 i schudnij z myLINE!

Kontynuacja dla utrzymania efektów po ukończeniu diety Shaping

Jeśli polubiłeś nasze produkty lub nie masz czasu na zdrowe posiłki a chcesz zachować osiągnięty efekt - zastępuj jeden posiłek, 5 razy w tygodniu, ulubionym posiłkiem myLINE

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
Śniadanie Myline Myline Posiłek Myline Posiłek Posiłek Posiłek
Lunch Posiłek Posiłek Myline Posiłek Posiłek Posiłek Posiłek
Kolacja Posiłek Posiłek Posiłek Posiłek Myline Posiłek Posiłek
Posiłek Myline
Zbilansowany posiłek

Wracaj też do STARTER DAY np. po weekendzie obżarstwa albo po wakacjach, gdzie pozwoliłeś sobie na odstępstwa od zdrowego jedzenia.

x

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zostaw swój numer, a my wkrótce do Ciebie oddzwonimy!

+48